© Marcin Syska Photography
logo

Warsztaty fotograficzne One Man Orchestra

warsztaty fotograficzne Kielce

Cześć! Dzisiaj powiem Wam o czymś, nad czym pracowałem od wielu tygodni. W kwietniu poprowadzę moje pierwsze warsztaty fotograficzne dla fotografów ślubnych.  Warsztaty odbędą się 10 kwietnia 2019 w Kielcach. Zaplanowałem je tak, aby dostarczyły nie tylko inspiracji, ale przede wszystkim dużej ilości wiedzy. Uważam, że warsztaty fotograficzne dotyczące fotografii ślubnej powinny uczyć nie tylko jak robić lepsze zdjęcie ślubne, choć to oczywiście rzecz najważniejsza. Takie warsztaty powinny też poruszać kwestie związane z marketingiem, rozwojem marki, kontaktem z klientami i prowadzeniem firmy. Moje warsztaty fotograficzne nazwałem „One Man Orchestra”. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się dlaczego wybrałem własnie taką nazwę, zajrzyjcie na stronę warsztatów (link jest na końcu wpisu).

para młoda podczas sesji ślubnej za granicą

Dla kogo są te warsztaty fotograficzne?

Program warsztatów jest skierowany do osób, które chciałyby rozpocząć pracę jako fotograf ślubny oraz tych, które już uruchomiły taką działalność, ale mają problemy z rozkręceniem biznesu, czy nie mogą opanować pewnych umiejętności fotograficznych. Nie chciałbym jednak odstraszać tych, którzy w fotografii, czy prowadzaniu firmy mają już doświadczenie. Podczas warsztatów zamierzam pokazać wiele bardzo zaawansowanych technik związanych z marketingiem, budowaniem i rozwijaniem własnej marki oraz oczywiście z samym warsztatem fotografa ślubnego. Opowiem o mojej historii od momentu, gdy wziąłem aparat do ręki, aż po doświadczeniu ubiegłego sezonu, który wiele mnie nauczył. Jestem pewien, że każdy fotograf ślubny, nawet ten zaawansowany, przychodząc na warsztaty fotograficzne One Man Orchestra znajdzie coś dla siebie.

fotograf podczas warsztatów fotograficznych

Jak zapisać się na warsztaty One Man Orchestra?

Przede wszystkim zerknij na stronę warsztatów pod tym adresem: https:/www.marcinsyska.pl/warsztaty

Po zapoznaniu się z dokładnym programem wystarczy, że uzupełnisz formularz zgłoszeniowy na końcu strony. Prześlę Ci dalsze instrukcje na wskazany przez Ciebie adres mailowy.

One thought on “Warsztaty fotograficzne One Man Orchestra”

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *