© Marcin Syska Photography
logo

O Mnie

analogowy fotograf ślubny fine art - marcin syska

Cześć! Mam na imię Marcin i jest mi super miło, że tutaj jesteś! Jestem fotografem ślubnym, specjalizuję się w reportażach ślubnych i sesjach zdjęciowych. W trakcie 11 lat pracy jako fotograf ślubny zrealizowałem ponad 250 ślubów par mieszkających w 10 krajach. Obecnie mieszkam w Kielcach, a pracuję na terenie całej Polski i za granicą. Mam doświadczenie w podróżowaniu z aparatem oraz we współpracy z agencjami ślubnymi. Swobodnie mówię też po angielsku - międzynarodowe wesele nie będzie dla mnie problemem.

Koniecznie rozejrzyj się po moim portfolio i blogu. Poznasz trochę lepiej mnie i sposób w jaki patrzę na to co dzieje się dookoła. Jeśli moja wizja Ci się spodoba, daj mi znać – porozmawiamy o szczegółach. A co najważniejsze…

Pamiętaj, że ślub to historia o Was, nie o mnie! W końcu liczy się tylko to co ważne dla Ciebie i Twojej drugiej połówki. Gdy się spotkamy, stworzę dla Was komfortową atmosferę, w której ja i aparat fotograficzny schodzimy na boczny plan, a najistotniejsze staje się to, co dzieje się między Wami! Przekonasz się, że nasza współpraca będzie dla Ciebie przygodą i przyjemnym doświadczeniem.

Do zobaczenia!
Marcin

DOCENIANIE PIĘKNA W MIEJSCACH, LUDZIACH, RZECZACH I CHWILACH

Cenię elegancję i prostotę w życiu, fotografii, modzie, muzyce… Wierzę, że powinniśmy cieszyć się światem, który nas otacza. Doceniać to co mamy, ale też odkrywać i poszukiwać. Wierzę też, że jeśli coś warto zrobić, warto zrobić to dobrze.

Dlatego dbam o estetykę, detale i jakość mojej pracy. Jestem doświadczonym fotografem ślubnym i do dziś dopracowałem zarówno swój styl, warsztat fotograficzny, jak i proces profesjonalnej obsługi moich klientów. Jednocześnie cały czas się rozwijam, inspiruję. Pozostaję elastyczny, żeby zachować energię i świeże spojrzenie.

Fotografia Ślubna Fine Art

moja estetyka

Łączę reportaż ślubny ze stylem fotografii fine art. Moje zdjęcia zawsze są pełne miękkiego światła i pastelowych kolorów. Stawiam na prostą kompozycję i gdy tylko mogę korzystam z naturalnego światła.

Dbam o to, żeby zdjęcia układały się w historię, którą ogląda się jednym tchem. Zawsze staram się uchwycić detale i klimat miejsca, łzy radości i piękno Twojego dnia ślubu.

fotografia ślubna fine art editorial
fotografia ślubna fine art w podróży

Fotografia Analogowa

zdjęcia na kliszy fotograficznej

Zdjęcia zrobione na prawdziwej profesjonalnej kliszy mają klimat z zupełnie innej bajki. Uwielbiam te pastelowe kolory, delikatny kontrast i światło. Jej głębie i elegancję trudno powielić. Mimo to estetyka fotografii analogowej i tak przenika do tego jak pracuję z aparatem cyfrowym.

Chociaż większość moich zdjęć powstaje w technice cyfrowej (co jest standardem w branży ślubnej), mogę zrobić dla Ciebie w technice analogowej cały reportaż ślubny i/lub sesję zdjęciową, albo zrobić z niej wyjątkowy dodatek do zdjęć cyfrowych.

Dowiedz się więcej

POLECAJĄ MNIE

PUBLIKACJE

marcin syska fotograf ślubny publikacja na profilu fujifilm professional film
marcin syska fotograf ślubny publikacja w serwisie zankyou
marcin syska fotograf ślubny publikacja na profilu imagein film lab
marcin syska fotograf ślubny publikacja na blogu ślubny nieporadnik
marcin syska fotograf ślubny publikacja na blogu agencji spinki
marcin syska fotograf ślubny publikacja na wedding.pl

Ewa & Kamil

„Marcin to najlepszy wybór jakiego możecie dokonać”

Narzeczeni! Powinniście teraz skończyć poszukiwania fotografa na swój ślub! Marcin to najlepszy wybór jakiego możecie dokonać i zdjęcia marzeń z tego jedynego dla Was momentu w życiu! Patrzymy na swoje sesje i widzimy nasze emocje i serca, coś więcej niż tylko twarze i tło, jest w nich po prostu dusza! Ciężko opisać naszą wdzięczność.

marcin syska fotograf opinia ewy i kamila
wesele pałac pstrokonie referencja sylwia rich

Sylwia & Rich

„Przebywanie z Marcinem to przyjemność”

Stylistyka i naturalność jego zdjęć od razu przypadła nam do gustu. Wystarczyło, żebyśmy wymienili z Marcinem kilka zdań i wiedzieliśmy, że znaleźliśmy osobę, której szukaliśmy. Komunikacja między nami przebiegała niesamowicie łatwo i sprawnie, co było dosyć utrudnione przez fakt, że organizowaliśmy ślub na odległość. Przebywanie z Marcinem to przyjemność, jego obecność podczas dnia ślubu wydawała się naturalna, dbałość o każdy szczegół i ilość zaangażowania włożona w pracę przyniosła niesamowite efekty w postaci przepięknych zdjęć.

Marta & Michał

„Właśnie takich fotografii pragniemy”

Kiedy trafiliśmy na stronę internetową Marcina zgodnie stwierdziliśmy, że właśnie takich fotografii pragniemy - subtelnych, romantycznych, delikatnych. I ani przez chwilę naszej współpracy nie żałowaliśmy tej decyzji, a zdjęcia, które otrzymaliśmy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Marcin ma głowę pełną pomysłów i dobrych rad, co dla zestresowanej pary młodej jest nieocenione. Nienagannie ubrany i praktycznie niewidoczny w trakcie przyjęcia uchwycił na zdjęciach prawdziwe emocje - przejęcie, wzruszenie, radość - a nie sztuczne uśmiechy i pozy. W trakcie sesji ślubnej potrafił stworzyć atmosferę intymności, sprawić, że poczuliśmy się wyjątkowo.

marcin syska fotograf opinia Marty i Michała

Backstage

Fotograf ślubny to nie paparazzi! 😉 W dniu ślubu dyskretnie pracuję i obserwuję to, co dzieje się dookoła. Jedocześnie, moja obecność nie będzie Was krępować! Można się przy mnie poczuć swobodnie i dobrze bawić.

Spotkanie w plenerze, to zupełnie inna sprawa. W trakcie sesji poślubnej lub narzeczeńskiej najważniejsza jest atmosfera. Chętnie pomagam, podpowiadam i zagaduję moje pary. Element pozowania i aranżowania ujęć zawsze się pojawia, ale najważniejsza jest dobra zabawa i miło spędzone popołudnie.

fotograf ślubny fine art warszawa przy pracy