fbpx
logo

O Mnie

analogowy fotograf ślubny fine art - marcin syska

Cześć! Mam na imię Marcin i jest mi super miło, że tutaj jesteś! Jestem fotografem, specjalizuję się w reportażach ślubnych i sesjach zdjęciowych. W trakcie 11 lat pracy jako fotograf ślubny zrealizowałem ponad 250 ślubów par mieszkających w 10 krajach. Obecnie pracuję na terenie całej Polski i za granicą. Mam doświadczenie we współpracy z agencjami ślubnymi. Swobodnie mówię po angielsku, więc międzynarodowe wesele nie będzie dla mnie problemem.

W fotografii najbardziej fascynuje mnie to, jak w kilku obrazkach można na zawsze zamknąć kawałek ludzkiej historii. Uwielbiam fotografować kochających się ludzi. Wrażliwie i dyskretnie dokumentować to, co między nimi najpiękniejsze.

Koniecznie rozejrzyj się po moim portfolio i blogu. Poznasz trochę lepiej mnie i sposób w jaki patrzę na to co dzieje się dookoła. Jeśli moja wizja Ci się spodoba, daj mi znać – porozmawiamy o szczegółach. A co najważniejsze…

Pamiętaj, że to o Tobie, a nie o mnie jest ta historia! W końcu liczy się tylko to co ważne dla Ciebie i Twojej drugiej połówki. Gdy się spotkamy, stworzę dla Was komfortową atmosferę, w której ja i aparat fotograficzny schodzimy na boczny plan, a najistotniejsze staje się to, co dzieje się między Wami! Przekonasz się, że nasza współpraca będzie dla Ciebie przygodą i przyjemnym doświadczeniem.

Do zobaczenia!
Marcin

POLECAJĄ MNIE

PUBLIKACJE

marcin syska fotograf ślubny publikacja na profilu fujifilm professional film
marcin syska fotograf ślubny publikacja w serwisie zankyou
marcin syska fotograf ślubny publikacja na profilu imagein film lab
marcin syska fotograf ślubny publikacja na blogu ślubny nieporadnik
marcin syska fotograf ślubny publikacja na blogu agencji spinki
marcin syska fotograf ślubny publikacja na wedding.pl

OPINIE

Ewa & Kamil

„Marcin to najlepszy wybór jakiego możecie dokonać”

Narzeczeni! Powinniście teraz skończyć poszukiwania fotografa na swój ślub! Marcin to najlepszy wybór jakiego możecie dokonać i zdjęcia marzeń z tego jedynego dla Was momentu w życiu! Patrzymy na swoje sesje i widzimy nasze emocje i serca, coś więcej niż tylko twarze i tło, jest w nich po prostu dusza! Ciężko opisać naszą wdzięczność.

marcin syska fotograf opinia ewy i kamila
wesele pałac pstrokonie referencja sylwia rich

Sylwia & Rich

„Przebywanie z Marcinem to przyjemność”

Stylistyka i naturalność jego zdjęć od razu przypadła nam do gustu. Wystarczyło, żebyśmy wymienili z Marcinem kilka zdań i wiedzieliśmy, że znaleźliśmy osobę, której szukaliśmy. Komunikacja między nami przebiegała niesamowicie łatwo i sprawnie, co było dosyć utrudnione przez fakt, że organizowaliśmy ślub na odległość. Przebywanie z Marcinem to przyjemność, jego obecność podczas dnia ślubu wydawała się naturalna, dbałość o każdy szczegół i ilość zaangażowania włożona w pracę przyniosła niesamowite efekty w postaci przepięknych zdjęć.

Marta & Michał

„Właśnie takich fotografii pragniemy”

Kiedy trafiliśmy na stronę internetową Marcina zgodnie stwierdziliśmy, że właśnie takich fotografii pragniemy - subtelnych, romantycznych, delikatnych. I ani przez chwilę naszej współpracy nie żałowaliśmy tej decyzji, a zdjęcia, które otrzymaliśmy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Marcin ma głowę pełną pomysłów i dobrych rad, co dla zestresowanej pary młodej jest nieocenione. Nienagannie ubrany i praktycznie niewidoczny w trakcie przyjęcia uchwycił na zdjęciach prawdziwe emocje - przejęcie, wzruszenie, radość - a nie sztuczne uśmiechy i pozy. W trakcie sesji ślubnej potrafił stworzyć atmosferę intymności, sprawić, że poczuliśmy się wyjątkowo.

marcin syska fotograf opinia Marty i Michała

Jak pracuję?

Pracuję korzystając na przemian z doświadczenia i z tego, co podpowiada mi serce. W sumie trochę tak, jak w życiu! Choć do dziś opanowałem do perfekcji warsztat fotograficzny i proces edycji zdjęć, cały czas się rozwijam. Mocno wierzę, że ciągłe poszukiwania pozwalają zachować energię i świeże spojrzenie.

Fotografia Ślubna Fine Art

Łączę reportaż ślubny ze stylem fotografii fine art. Moje zdjęcia zawsze są pełne miękkiego światła i pastelowych kolorów. Stawiam na prostą kompozycję i gdy tylko mogę korzystam z naturalnego światła.

Dbam o to, żeby zdjęcia układały się w historię, którą ogląda się jednym tchem. Zawsze staram się uchwycić detale i klimat miejsca, łzy radości i piękno Twojego dnia ślubu.

fotograf fine art przy pracy na pustyni marcin syska

Fotografia Analogowa

Moje pierwsze zdjęcia robiłem jako młody chłopak tradycyjnym aparatem na kliszę. Z tamtych czasów pozostała mi fascynacja fotografią analogową, która do dziś mnie inspiruje i ciągle do niej wracam.

Chociaż większość moich zdjęć powstaje aparatem cyfrowym, często sięgam po analogowy aparat. Zdjęcia zrobione na prawdziwej profesjonalnej kliszy mają klimat z zupełnie innej bajki. Mnie pochłonął całkowicie. Mam nadzieję, że z Tobą też tak będzie!

W technice fotografii analogowej mogę zrobić cały reportaż ślubny i sesję zdjęciową lub zrobić z niej wyjątkowy dodatek do zdjęć cyfrowych.

Dowiedz się więcej
fine art photography slub nad morzem