fbpx
logo

O Mnie

O Mnie

marcin syska - fotograf ślubny

Najlepszy fotograf ślubny Marcin Syska w kapeluszu na pustyni

Cześć! Nazywam się Marcin Syska i jest mi super miło, że tutaj jesteś!

Jestem fotografem ślubnym i mówię to z dumą, bo praca zawodowego fotografa daje mi mnóstwo satysfakcji. Aparat towarzyszy mi odkąd pamiętam. Moje życie tak się potoczyło, że mam najlepsze zajęcie, jakie można mieć. Zdjęcia towarzyszą mi każdego dnia i nie zamienię tego na nic innego.

W fotografii najbardziej fascynuje mnie to, jak w kilku obrazkach można na zawsze zamknąć kawałek ludzkiej historii. Kocham fotografować ludzi i krążące między nimi emocje. Wrażliwie i dyskretnie dokumentować to, co między nimi najpiękniejsze.

Koniecznie rozejrzyj się po moim portfolio i blogu. W ten sposób poznasz mnie trochę lepiej i zobaczysz w jaki sposób patrzę na to co dzieje się dookoła. Jeśli moja wizja Ci się spodoba proszę, daj mi znać. Mieszkam w Kielcach, ale odległość mnie nie ogranicza. Gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek Twój ślub będzie miał miejsce, będę tam.

Jak pracuję?

Pracuję korzystając na przemian z doświadczenia i z tego, co podpowiada mi serce. W sumie trochę tak, jak w życiu. Staram się wyważyć połączenie fotografii portretowej, reportażowej i zdjęć w stylu editorial. Dla mnie liczy się przede Twoja historia i to co najważniejsze pomiędzy Tobą i tymi, na których najbardziej Ci zależy. Wszystko uzupełniam detalami, które spajają całą opowieść.

Gdy będziemy robić zdjęcia, zadbam o to, żeby stworzyć dla Was swobodną atmosferę, w której będziecie mogli skupić się tylko na sobie. Gdy już mi się to uda, aparat zejdzie na drugi plan, a magia przyjdzie sama.

Zerknij na krótki film poniżej, który powstał podczas jednej z sesji ślubnych. To tylko małe okienko do mojego świata, ale zobaczysz przez nie jak wygląda praca ze mną.

analogowa fotografia ślubna artstyczna

Fotografia Analogowa

Moje pierwsze zdjęcia robiłem jako młody chłopak tradycyjnym aparatem, który nie wyświetlał zdjęć na tylnej ściance od razu po zrobieniu. Z tamtych czasów pozostała mi fascynacja fotografią analogową, która do dziś mnie inspiruje i ciągle do niej wracam.

Chociaż większość moich zdjęć powstaje aparatem cyfrowym, często sięgam po analogowy aparat. W erze cyfrówek zdjęcia zrobione na prawdziwej profesjonalnej kliszy mają klimat z zupełnie innej bajki. Mnie pochłonął całkowicie. Mam nadzieję, że z Tobą też tak będzie!

Zobacz więcej...

Zapytaj o swój termin!

Odezwij się do mnie jeśli chcesz poznać moją ofertę lub zaprosić mnie do sfotografowania Twojego ślubu.