fbpx
logo

O Mnie

analogowy fotograf ślubny fine art - marcin syska

Cześć! Mam na imię Marcin i jest mi super miło, że tutaj jesteś! Jestem fotografem ślubnym, specjalizuję się w reportażach ślubnych i sesjach zdjęciowych z parami.

W fotografii najbardziej fascynuje mnie to, jak w kilku obrazkach można na zawsze zamknąć kawałek ludzkiej historii. Uwielbiam fotografować kochających się ludzi. Wrażliwie i dyskretnie dokumentować to, co między nimi najpiękniejsze.

Jednak to o Tobie, a nie o mnie jest ta historia! Liczy się tylko to co ważne dla Ciebie i Twojej drugiej połówki. Stworzę dla Was komfortową atmosferę, w której ja i aparat fotograficzny schodzimy na boczny plan, a najistotniejsze staje się to, co dzieje się między Wami!

Koniecznie rozejrzyj się po moim portfolio i blogu. Poznasz trochę lepiej mnie i sposób w jaki patrzę na to co dzieje się dookoła. Jeśli moja wizja Ci się spodoba proszę, daj mi znać. Mieszkam w Kielcach, ale odległość mnie nie ogranicza. Gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek Twój ślub będzie miał miejsce, będę tam.

Marcin

POLECAJĄ MNIE

PUBLIKACJE

marcin syska fotograf ślubny publikacja na profilu fujifilm professional film
marcin syska fotograf ślubny publikacja w serwisie zankyou
marcin syska fotograf ślubny publikacja na profilu imagein film lab
marcin syska fotograf ślubny publikacja na blogu ślubny nieporadnik
marcin syska fotograf ślubny publikacja na blogu agencji spinki
marcin syska fotograf ślubny publikacja na wedding.pl

OPINIE

Ewa & Kamil

„Marcin to najlepszy wybór jakiego możecie dokonać”

Narzeczeni! Powinniście teraz skończyć poszukiwania fotografa na swój ślub! Marcin to najlepszy wybór jakiego możecie dokonać i zdjęcia marzeń z tego jedynego dla Was momentu w życiu! Patrzymy na swoje sesje i widzimy nasze emocje i serca, coś więcej niż tylko twarze i tło, jest w nich po prostu dusza! Ciężko opisać naszą wdzięczność.

marcin syska fotograf opinia ewy i kamila
marcin syska fotograf opinia Sylwii i Richa

Sylwia & Rich

„Przebywanie z Marcinem to przyjemność”

Stylistyka i naturalność jego zdjęć od razu przypadła nam do gustu. Wystarczyło, żebyśmy wymienili z Marcinem kilka zdań i wiedzieliśmy, że znaleźliśmy osobę, której szukaliśmy. Komunikacja między nami przebiegała niesamowicie łatwo i sprawnie, co było dosyć utrudnione przez fakt, że organizowaliśmy ślub na odległość. Przebywanie z Marcinem to przyjemność, jego obecność podczas dnia ślubu wydawała się naturalna, dbałość o każdy szczegół i ilość zaangażowania włożona w pracę przyniosła niesamowite efekty w postaci przepięknych zdjęć.

Marta & Michał

„Właśnie takich fotografii pragniemy”

Kiedy trafiliśmy na stronę internetową Marcina zgodnie stwierdziliśmy, że właśnie takich fotografii pragniemy - subtelnych, romantycznych, delikatnych. I ani przez chwilę naszej współpracy nie żałowaliśmy tej decyzji, a zdjęcia, które otrzymaliśmy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Marcin ma głowę pełną pomysłów i dobrych rad, co dla zestresowanej pary młodej jest nieocenione. Nienagannie ubrany i praktycznie niewidoczny w trakcie przyjęcia uchwycił na zdjęciach prawdziwe emocje - przejęcie, wzruszenie, radość - a nie sztuczne uśmiechy i pozy. W trakcie sesji ślubnej potrafił stworzyć atmosferę intymności, sprawić, że poczuliśmy się wyjątkowo.

marcin syska fotograf opinia Marty i Michała

Jak pracuję?

Pracuję korzystając na przemian z doświadczenia i z tego, co podpowiada mi serce. W sumie trochę tak, jak w życiu. Pomimo 11 lat doświadczenia cały czas się rozwijam i dbam to , żeby zachować świeże spojrzenie.

Przekonasz się, że nasza współpraca będzie dla Ciebie przygodą i przyjemnym doświadczeniem, a nie kolejną sprawą do załatwienia.

Łączę reportaż ze stylem Fine Art. Moje zdjęcia zawsze są pełne światła, pastelowych kolorów i delikatnych tonów. Dbam o to, żeby zdjęcia układały się w historię, którą ogląda się jednym tchem. Zawsze staram się uchwycić detale i klimat miejsca, łzy radości i piękno Twojego dnia ślubu.

fotograf ślubny podczas pracy na sesji ślubnej

Fotografia Analogowa

Moje pierwsze zdjęcia robiłem jako młody chłopak tradycyjnym aparatem na kliszę. Z tamtych czasów pozostała mi fascynacja fotografią analogową, która do dziś mnie inspiruje i ciągle do niej wracam.

Chociaż większość moich zdjęć powstaje aparatem cyfrowym, często sięgam po analogowy aparat. Zdjęcia zrobione na prawdziwej profesjonalnej kliszy mają klimat z zupełnie innej bajki. Mnie pochłonął całkowicie. Mam nadzieję, że z Tobą też tak będzie!

W technice fotografii analogowej mogę zrobić cały reportaż ślubny i sesję zdjęciową lub zrobić z niej wyjątkowy dodatek do zdjęć cyfrowych.

Dowiedz się więcej
analogowa sesja ślubna boho

Jak zarezerwować termin?

  1. Obejrzyj moje portfolio
  2. Skorzystaj z formularza kontaktowego i sprawdź dostępność terminu
  3. Zapoznaj się z ofertą przesłaną na Twój adres mailowy
  4. Zarezerwuj termin podpisując umowę (osobiście lub on-line)
Dowiedz się więcej