© Marcin Syska Photography
logo

Partner Honorowy PSKŚ

Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych wyróżniło mnie tytułem Partnera Honorowego PSKŚ na rok 2020. Stowarzyszenie zrzesza wiele spośród najlepszych agencji ślubnych i weddinplannerek w kraju. Należy do niego również Agencja Spinki, od której otrzymałem nominację do tego certyfikatu (Karina, dzięki!!!).

Głównym celem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych jest integracja środowiska konsultantów ślubnych, w szczególności wokół idei podnoszenia standardów wykonywanych przez nich usług.

Partner Honorowy PSKŚ

Tytuł partnera honorowego przyznawany jest co roku. PSKŚ w ten sposób wyróżnia firmy, które uważa za najlepsze w branży ślubnej. Konsultantki ślubne należące do stowarzyszenia wybierają tych spośród swoich partnerów, z którymi współpracuje się najlepiej. Oczywiście partnerami honorowymi zostają nie tylko fotografowie ślubni. Tytuł przyznawany jest w kilku kategoriach m.in. fotograf ślubny, hale namiotowe, dekoracje, czy suknie ślubne.

marcin syska partner honorowy pskś marcin syska partner honorowy pskś partner honorowy pskś polskie stowarzyszenie konsultantów ślubnych cartyfikat partnera honorowego pskś najlepszy fotograf ślubny pskś certyfikat pskś partner honorowy

Sprawdź referencje

Przejrzyj moje referencje i dowiedz się jaką opinie mają o mnie pary, z którymi współpracowałem do tej pory

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *