fbpx
logo

Opinie

Opinie i Referencje

Przeczytaj, co moje dotychczasowe pary napisały o naszej współpracy.

Renia & Sebastian

Ślub jest szczególnym dniem w życiu każdej pary. Trudno wyrazić słowami jak ważny i emocjonalnie angażujący był to dla nas moment. Wybierając fotografa byliśmy pewni, że Marcin zadba oto by po latach zdjęcia ślubne uderzały nas z taką samą siłą i już zawsze przypominały najważniejsze chwile naszego życia.

Marcin był niezauważalny w trakcie ceremonii oraz przyjęcia, a zdjęcia jak i sam fotograf zachwyciły rodzinę i znajomych. Sama oprawa gotowego materiału przeszła nasze oczekiwania, nie wspominając o albumie, który jest naprawdę wyjątkowy. To wspaniałe móc spotkać kogoś, kto kocha swoją pracę i wykonuje ją z sercem. Dodatkowo Marcina charakteryzuje niesamowita kultura osobista i pasja, dzięki której wiemy, że zależy mu na wspaniałych fotografiach równie mocno jak nam. Dla Marcina nie ma rzeczy niemożliwych! Jego zdjęcia to zatrzymane w miejscu chwile, które nigdy nie powrócą, a które chcielibyśmy zatrzymać na zawsze.

sesja ślubna na pustyni błędowskiej

Ewa & Kamil

Narzeczeni! Jeśli trafiliście na stronę Marcina - powinniście skończyć swoje poszukiwania fotografa :) Marcin to najlepszy wybór jakiego możecie dokonać i zdjęcia marzeń z tego jedynego dla Was momentu w życiu! Patrzymy na swoje sesje i widzimy nasze emocje i serca, coś więcej niż tylko twarze i tło, jest w nich po prostu dusza!

Zdecydowaliśmy się na sesje narzeczeńską, którą absolutnie polecamy! Był to moment, w którym mieliśmy okazję się bliżej poznać, oswoić z aparatem i przekonać się, że człowiek, który za nim stoi kocha to co robi, odpręża nas i sprawia, że świetnie się razem bawimy! W dniu ślubu i wesela byliśmy pewni, że jesteśmy w dobrych rękach, a najważniejsze dla nas momenty z pewnością będą utrwalone. Marcin ma głowę pełną pomysłów, jest ogromnym wsparciem podczas sesji, pochyla się nad każdym detalem. Ciężko opisać naszą wdzięczność. Możemy być jedynie żywym dowodem na to, że warto zaufać Marcinowi i cieszyć się z cudownych efektów Jego pracy!

Zobacz sesję
sesja ślubna nad morzem Orłowo

Olga & Kuba

Marcina polubiliśmy już na pierwszym spotkaniu. Poświęcając nam dużo czasu przedstawił jasno i spokojnie sposób w jaki pracuje. Wypytał nas o szczegóły - co nam się podoba, a czego chcielibyśmy uniknąć podczas naszego ślubu. Poczuliśmy, że nie tracąc na stylu swojej pracy podchodzi do każdej z par indywidualnie.

W dniu ślubu potwierdziło się, że mamy do czynienia z profesjonalistą. Marcin był bardzo dyskretny, wręcz niezauważalny, mimo to potrafiący się odnaleźć się w każdej sytuacji, żeby złapać najlepsze ujęcie. Co więcej, Marcin to bardzo miły i kulturalny człowiek, z którym naprawdę miło się rozmawia.

Wybraliśmy pakiet z sesją ślubną. Marcin nie poszedł na łatwiznę i przedstawił nam nieco szalony pomysł sesji ślubnej 500 km od domu i to o 3 rano. Sesja na orłowskiej plaży o wschodzie słońca była strzałem w dziesiątkę. Marcin był w swoim żywiole. Choć spędziliśmy na plaży kilka dobrych godzin, ani przez chwilę nie poczuliśmy się skrępowani czy znudzeni. To była naprawdę fajna przygoda.

Po wszystkim umówiliśmy się zgodnie z terminem na odbiór zdjęć. Fotografie przerosły nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy to na czym nam dokładnie zależało - zdjęcia na których Marcin uchwycił ulotne chwile, pełne emocji, naturalne. A to wszystko w swoim wyjątkowym stylu.

Zobacz sesję
najlepszy fotograf ślubny warszawa

Marta & Robert

Gdy spotkaliśmy się z Marcinem, żeby odebrać nasze zdjęcia byliśmy całkowicie spokojni o efekty jego pracy. Właściwie to wiedzieliśmy, że Marcin zatrzyma w fotografiach wszystko na czym nam zależało!

Tak to właśnie jest z twórczością Marcina - niesamowite i wrażliwe oko, które wśród tłumu i „zamieszania weselnego” potrafi zatrzymać wszystko to na czym zależy kochającym się ludziom. Współpraca z Marcinem jest szalenie profesjonalna: aktywnie obserwuje, chwyta aparatem ważne chwile a pozostaje przy tym niewidoczny. Marcin słucha pomysłów, ale również subtelnie podsuwa różne rozwiązania – wszystko oczywiście w atmosferze wysokiej kultury osobistej. To zdolny i wrażliwy człowiek, widać zarówno w jego fotografiach jak i końcowym efekcie pracy (okładka albumu, płyta z prezentacją zdjęć, projekt galerii internetowej, projekt fotoksiążki).

Dobrze, że na świecie są tacy ludzie, którzy widzą uczucia i potrafią dzięki swoim zdolnościom stworzyć z nich piękną historię - reportaż ślubny, w którym postaci niby się nie poruszają, nie mówią… a niesłychanie wzruszają.

Drogi Marcinie! BARDZO DZIĘKUJEMY! Życzymy Ci nieustająco mocnego i wrażliwego oka! Tym z Państwa, którzy poszukujecie fotografa na ślub życzymy, abyście wybrali Marcina – będziecie mieć do czynienia z prawdziwym artystą.

Zapytaj o swój termin!

Zadzwoń lub napisz do mnie jeśli chcesz poznać moją ofertę i sprawdzić, czy Twój termin jest dostępny.