logo

Referencje

Referencje

Przeczytaj, co moje dotychczasowe pary napisały o naszej współpracy.

najlepszy fotograf ślubny warszawa

Marta & Robert

Tuż przed Wigilią spotkaliśmy się z Marcinem, żeby odebrać nasze zdjęcia. Na spotkanie jechaliśmy nadzwyczaj spokojni. Właściwie to wiedzieliśmy, że Marcin zatrzyma w fotografiach wszystko na czym nam zależało, więc nie było powodu do obaw.

Tak to właśnie jest z twórczością Marcina :) - niesamowite i wrażliwe oko, które wśród tłumu i „zamieszania weselnego” potrafi zatrzymać wszystko to na czym zależy kochającym się ludziom. Współpraca z Marcinem jest szalenie profesjonalna: aktywnie obserwuje, chwyta aparatem ważne chwile a pozostaje przy tym niewidoczny. Marcin słucha pomysłów, ale również subtelnie podsuwa różne rozwiązania – wszystko oczywiście w atmosferze wysokiej kultury osobistej. Marcin to zdolny i wrażliwy człowiek z niesłychanie estetycznym okiem i to widać zarówno w jego fotografiach jak i końcowym efekcie pracy (okładka albumu, płyta z prezentacją zdjęć, projekt galerii internetowej, projekt fotoksiążki). Dobrze, że na świecie są tacy ludzie, którzy widzą uczucia i potrafią dzięki swoim zdolnościom stworzyć z nich piękną historię - reportaż ślubny, w którym postaci niby się nie poruszają, nie mówią… a niesłychanie wzruszają.

Drogi Marcinie! BARDZO DZIĘKUJEMY! Życzymy Ci nieustająco mocnego i wrażliwego oka! Tym z Państwa, którzy poszukujecie Fotografa w związku z „tym najważniejszym dniem w życiu”, życzymy abyście wybrali Marcina – będziecie mieć do czynienia z prawdziwym i ludzkim artystą.
Marta i Robert

wesele lódź paląc pstrokonie

Sylwia & Rich

Znalezienie fotografa, który stanie naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom przyszłej pary młodej nie jest łatwe. Zwłaszcza, że większość z nas oczekuje zdjęć naturalnych, pięknych, oddających atmosferę oraz emocje tego jednego dnia, który zdecydowanie mija zbyt szybko. My nie byliśmy w tej sytuacji wyjątkiem.

Podczas naszych poszukiwań natknęliśmy się na stronę Marcina. Stylistyka i naturalność jego zdjęć od razu przypadła nam do gustu. Wystarczyło, żebyśmy wymienili z Marcinem kilka zdań i wiedzieliśmy, że znaleźliśmy osobę, której szukaliśmy.

Marcin charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą oraz humorem, w bardzo łatwy sposób potrafił rozładować lekkie zdenerwowanie przed ceremonią oraz podczas sesji. Komunikacja między nami przebiegała niesamowicie łatwo i sprawnie, co było dosyć utrudnione przez fakt, że organizowaliśmy ślub „na odległość”. Przebywanie z Marcinem to przyjemność, jego obecność podczas dnia ślubu wydawała się naturalna, dbałość o każdy szczegół i ilość zaangażowania włożona w pracę przyniosła niesamowite efekty w postaci przepięknych zdjęć.

Drogi Marcinie, raz jeszcze dziękujemy za to, że byłeś z nami i za serducho włożone w zdjęcia. Niezmiennie, kiedy wracamy do tych zdjęć, są powodem wielu zachwytów i wzruszeń.

Sylwia & Rich

Zobacz sesję
fotograf ślubny świętokrzyskie

Patrycja & Sławek

Dokładnie dwa lata przed ślubem zaczęliśmy poszukiwania naszego wymarzonego fotografa. Zależało nam na zdjęciach, w których można dostrzec prawdziwe emocje i uczucia, naturalność oraz swobodę. Przeglądając Internet natrafiliśmy na przepiękny blog Marcina. Wystarczył jeden rzut oka na pierwszą fotografię i zostaliśmy oczarowani. W głębi duszy wiedziałam, że Marcin będzie osobą, której poszukiwaliśmy. Nie ukrywam, że urzekła nas również cała oprawa bloga, która jest przepiękna, profesjonalna, bardzo dobrze zaplanowana i czytelna. Czuliśmy, że Marcin okaże się osobą godną zaufania. Myślę, że decyzję podjęliśmy już podczas pierwszego przeglądania bloga. Reszta była tylko formalnością. Umówiliśmy się na spotkanie w przytulnej kawiarni w centrum Kielc aby porozmawiać i podpisać umowę. Marcin okazał się bardzo miłym, kulturalnym i otwartym człowiekiem. Był świetnie zorganizowany, zadawał nam mnóstwo pytań dotyczących szczegółów ślubu i wesela. Utwierdziliśmy się w przekonaniu, że podjęliśmy właściwą decyzję.

Dzień naszego ślubu jest dotychczas najpiękniejszym dniem w naszym życiu. Dzięki Marcinowi i jego ogromnemu talentowi oraz ciężkiej pracy otrzymaliśmy najwspanialszą pamiątkę tego wydarzenia. Każdy szczegół, detal, drobiazg, każde wyrażenie emocji, gesty zostały uwiecznione w przepięknych fotografiach. Nie czuliśmy skrępowania, nie musieliśmy pozować. Marcin był bardzo dyskretny. Taki cichy obserwator, a zarazem perfekcjonista w każdym calu. Po prostu cieszyliśmy się sobą i każdą chwilą, a Marcin uchwycił to wszystko dla nas na każdym pojedynczym zdjęciu.

Marcin jest nie tylko utalentowanym fotografem ale też artystą. Fotografie z naszej sesji plenerowej, która odbyła się kilka dni po naszym ślubie są pełne tego subtelnego artyzmu. Bardzo ciężko to opisać ale oglądając zdjęcia na pozór zwykłych ludzi, zakochanych par, sfotografowanych przez Marcina, dostrzega się ten właśnie artyzm – w każdym szczególe, w każdym detalu, niezależnie od fotografowanej pary. Niezwykłość i wyjątkowość w zwykłości.

Zaproponowane przez niego miejsce okazało się przepiękne. Mimo że spotkał nas bardzo silny wiatr, a następnie kilkunastominutowy deszcz to nie przeszkodziło Marcinowi w wykonaniu przepięknych zdjęć. Po tym niespodziewanym załamaniu pogody powitało nas przepiękne zachodzące słońce i kolejne fotografie okazały się cudowne, jak z bajki. Atmosfera była świetna, gawędziliśmy sobie z Marcinem jak z dobrym kolegą, spacerowaliśmy i świetnie się bawiliśmy. Czuliśmy się komfortowo i bezstresowo, mimo że ja w przeciwieństwie do męża często się stresuję. Było wspaniale!

Z całym sercem polecamy Marcina każdej parze, która ceni sobie naturalność, prawdziwe piękno, dostrzegalny artyzm i subtelność w fotografii ślubnej. Współpraca z Marcinem była bezproblemowa, z jednej strony bardzo profesjonalna, a z drugiej przyjacielska i miła. Jednym z największych atutów Marcina jest jego indywidualne podejście do każdej pary oraz wrażliwe oko. Cała oprawa zdjęć i reszty produktów, które otrzymaliśmy są najwyższej jakości i prezentują się przepięknie. Życzymy Marcinowi wspaniałych zleceń i projektów na jego drodze oraz żeby nigdy się nie zmieniał.

Marcinie, dziękujemy!

Patrycja i Sławek Dąbrowscy

Renia & Sebastian

Ślub jest szczególnym dniem w życiu każdej pary. Nie sposób wyrazić słowami jak ważny i emocjonalnie angażujący był to dla nas moment. Niewiele łatwiej wyrazić to za pomocą obrazu. Wybierając fotografa byliśmy pewni, że Marcin zadba oto by po latach zdjęcia ślubne uderzały nas z taką samą siłą i już zawsze przypominały najważniejsze chwile naszego życia.

Marcin był niezauważalny w trakcie ceremonii oraz zabawy weselnej, a zdjęcia jak i sam fotograf zachwyciły rodzinę i znajomych. Sama oprawa gotowego materiału przeszła nasze oczekiwania, nie wspominając o albumie, który jest naprawdę wyjątkowy. To wspaniałe móc spotkać kogoś, kto kocha swoją pracę i wykonuje ją z sercem. Dodatkowo Marcina charakteryzuje niesamowita kultura osobista i pasja, dzięki której wiemy, że zależy mu na wspaniałych fotografiach równie mocno jak nam. Chcemy podkreślić, że dla Marcina nie ma rzeczy niemożliwych, w końcu dla nas pokonał ponad 600 km. Z czystym sumieniem oraz z całego serca polecamy wszystkim narzeczonym.

Zdjęcia wykonane przez Marcina to zatrzymane w miejscu chwile, które nigdy nie powrócą, a które chcielibyśmy zatrzymać na zawsze. Piękne zdjęcia pozwolą przetrwać wspomnieniom, a nam zachować piękno tego wyjątkowego dnia.

Dziękujemy Ci Marcinie za uwiecznienie tych chwil, za profesjonalizm oraz za uśmiech, który rozluźniał atmosferę!

marcin syska opinie

Monika & Szymon

Dzień, w którym ślubowaliśmy sobie miłość był najpiękniejszym dniem w naszym życiu. Dziś zawsze możemy wrócić do tych chwil - zarówno w myślach, jak i patrząc na zdjęcia, które zrobił Marcin. Uchwycił to, co Tego dnia było dla nas najważniejsze. Był niewidoczny, a potrafił utrwalić nawet najdrobniejszy szczegół tych chwil - wzruszenie, gdy tego dnia po raz pierwszy się spotkaliśmy, spojrzenia pełne oddania, gdy składaliśmy sobie przysięgę i czułe gesty, które pojawiały się w trakcie przyjęcia.

Po podróży ślubnej, wypoczęci i opaleni spotkaliśmy się z Marcinem na sesji ślubnej. Znów poczuliśmy się jak Państwo Młodzi, a fotografie z zachodu słońca już od dawna znajdują się w ramkach, zarówno u nas, jak i u naszych Rodziców.

Te wszystkie spotkania zaowocowały najtrwalszą pamiątką – zdjęciami. Zdjęciami, które są dla nas dowodem na to, że jest Ktoś, kto z pasją, talentem i radością potrafi tworzyć i sprawić, że każdego dnia możesz wrócić do chwil, dla których warto żyć.

Dlatego też, wszystkim Wam polecamy Marcina. Jesteśmy pewni, że Jego fotografie sprawią, że i Wy będziecie cieszyć się tymi chwilami za każdym razem, gdy do nich wrócicie.

Zobacz sesję
fotograf ślubny warszawa

Marta & Michał

Z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że Marcin to fotograf ślubny idealny.
Kiedy w trakcie przygotowań do ślubu trafiliśmy na stronę internetową Marcina zgodnie stwierdziliśmy, że właśnie takich fotografii pragniemy - subtelnych, romantycznych, delikatnych. I potem ani przez chwilę naszej współpracy nie żałowaliśmy tej decyzji, a zdjęcia, które otrzymaliśmy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Marcin ma głowę pełną pomysłów i dobrych rad, co dla zestresowanej pary młodej jest nieocenione. Nienagannie ubrany i praktycznie niewidoczny w trakcie przyjęcia weselnego, uchwycił na zdjęciach prawdziwe emocje - przejęcie, wzruszenie, radość - a nie sztuczne uśmiechy i pozy. W trakcie sesji ślubnej potrafił stworzyć atmosferę intymności, sprawić, że poczuliśmy się wyjątkowo.

Marcin to bardzo sympatyczny człowiek i profesjonalny fotograf. Potrafi rozładować napięcie i dodać otuchy w chwilach największego stresu. Jeśli chcecie mieć najpiękniejszą pamiątkę z Waszego dnia ślubu - z całego serca polecamy Marcina.

Zobacz sesję
fotograf ślubny warszawa

Ewa & Kamil

Narzeczeni!
Jeśli trafiliście na stronę Marcina - powinniście skończyć swoje poszukiwania fotografa :) Marcin to najlepszy wybór jakiego możecie dokonać i zdjęcia marzeń z tego jedynego dla Was momentu w życiu! Patrzymy na swoje sesje i widzimy nasze emocje i serca, coś więcej niż tylko twarze i tło, jest w nich po prostu dusza!

Zdecydowaliśmy się na sesje narzeczeńską, którą absolutnie polecamy! Był to moment, w którym mieliśmy okazję się bliżej poznać, oswoić z aparatem i przekonać się, że człowiek, który za nim stoi kocha to co robi, odpręża nas, relaksuje i sprawia, że świetnie się razem bawimy! W dniu ślubu i wesela byliśmy pewni, że jesteśmy w dobrych rękach, a najważniejsze dla nas momenty z pewnością będą zapisane na kartach aparatu. Marcin ma głowę pełną pomysłów, jest ogromnym wsparciem podczas sesji, pochyla się nad każdym detalem. Ciężko opisać naszą wdzięczność. Możemy być jedynie żywym dowodem na to, że warto zaufać Marcinowi i cieszyć się z cudownych efektów Jego pracy!

Dziękujemy Marcin!
Ewa i Kamil

Zobacz sesję
najlepszy fotograf ślubny

Julia & Paweł

Do Marcina trafiliśmy trochę przypadkiem, bo przeszukując internet w poszukiwaniu miejsca na nasze wesele. W gąszczu relacji jedna bardzo nam się spodobała - ujęcia były naturalne a kadry pięknie dobrane. Po nitce do kłębka trafiliśmy na stronę internetową Marcina - po przeczytaniu jego poradnika dotyczącego wyboru fotografa odkryliśmy, że trafiliśmy na naszego ślubnego fotografa. Wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z profesjonalistą, który podchodzi do swojego zawodu z pasją. W trakcie pierwszego spotkania Marcin zadawał nam wiele szczegółowych pytań oraz doradzał organizację całej uroczystości pod kątem jak najlepszych ujęć. Byliśmy pewni, że będziemy zadowoleni z efektu. Zdjęcia z uroczystości są przepiękne i oddają w 100% atmosferę tamtego dnia. Całość zamknięta w przepięknej oprawie w postaci oferowanych przez Marcina dodatków (album i zestaw zdjęć w skrzynce są naprawdę śliczne). Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się również na zdjęcia plenerowe w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, które są doskonałą pamiątką i z pewnością będziemy często do nich wracać.

Zobacz sesję
sesja ślubna nad morzem Orłowo

Olga & Kuba

Marcina polubiliśmy już na pierwszym spotkaniu. Poświęcając nam dużo czasu przedstawił jasno i spokojnie sposób w jaki pracuje. Wypytał nas o szczegóły - co nam się podoba, a czego chcielibyśmy uniknąć podczas naszego ślubu, co/kto jest dla nas ważny. Poczuliśmy, że nie tracąc swojego stylu pracy podchodzi do każdej z par indywidualnie.

W dniu ślubu potwierdziło się, że mamy do czynienia z profesjonalistą. Marcin był bardzo dyskretny, wręcz niezauważalny, mimo to potrafiący się odnaleźć się w każdej sytuacji i złapać to najlepsze ujęcie. Co więcej, Marcin to bardzo miły i kulturalny człowiek , z którym naprawdę miło się rozmawia.

Wybraliśmy pakiet z sesją ślubną, na którą po wszystkim nie mogliśmy się zebrać. Marcin nie poszedł na łatwiznę i nie odpuścił tylko przedstawił nam nieco szalony pomysł sesji ślubnej 300 km od domu i to o 3 rano (a raczej w nocy!). Sesja na plaży orłowskiej to był strzał w dziesiątkę, widać było że Marcin jest w swoim żywiole. Co chwilę dostrzegał nowe kadry, w których w sposób swobodny i niewymuszony starał się nas wkomponować. Choć spędziliśmy na plaży kilka dobrych godzin, ani przez chwilę nie poczuliśmy się skrępowani czy znudzeni. To była naprawdę fajna przygoda.

Po wszystkim umówiliśmy się zgodnie z terminem na odbiór zdjęć. Fotografie przerosły nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy to na czym nam dokładnie zależało - zdjęcia na których Marcin uchwycił ulotne chwile, pełne emocji, naturalne. A to wszystko w swoim wyjątkowym stylu.

P.S. Do dziś mamy coś, jeszcze… przepis na znakomitą tartę malinową od przesympatycznej Agaty, żony Marcina. Pozdrawiamy Was gorąco!

Zobacz sesję
marcin syska referencje

Karolina & Radek

Miło wspominamy współpracę z Marcinem zarówno podczas ceremonii zaślubin i wesela, jak i podczas sesji poślubnej. Poznaliśmy się dosłownie 3 dni przed ślubem, ale już wtedy wiedzieliśmy, że podjęliśmy właściwą decyzję. Marcin to profesjonalista, świetnie przygotowany, opanowany i dyskretny. Skupiony na swojej pracy. Służy radą i pomocą w podbramkowych sytuacjach, które zdarzają się podczas wesela. Pasją i prawdziwym zmysłem artysty Marcin wykazał się podczas rustykalnej sesji poślubnej. Dzięki Marcinowi sesja okazała się też super zabawą, podczas której znów poczuliśmy się jak w dniu ślubu.

Dziś zdjęcia, które otrzymaliśmy od Marcina są niesamowitą pamiątką i źródłem wielu wzruszeń. Polecamy Marcina z całego serca każdej parze!

Magda & Piotrek

Marcin jest profesjonalistą oraz fajnym człowiekiem, serdecznym i opanowanym. Pracuje w sposób bardzo dyskretny. Podczas ceremonii i na przyjęciu był praktycznie niezauważalny (duży plus za stosowny strój), a efekt pracy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania: otrzymaliśmy przepiękny, autentyczny reportaż z naszego wielkiego dnia. Jesteśmy tez wdzięczni Marcinowi za jego entuzjastyczne nastawienie do zrealizowania naszego planu wykonania sesji plenerowej w Tatrach, w miejscu naszej wspólnej pasji. Mimo pewnych niedogodności zdecydowanie było warto, mamy cudowną pamiątkę na całe życie.

Zobacz sesję

Zapytaj o swój termin!

Odezwij się do mnie jeśli chcesz poznać moją ofertę lub zaprosić mnie do sfotografowania Twojego ślubu.