© Marcin Syska Photography
logo
 • Indywidualne Warsztaty Fotografii Ślubnej

  One Man Orchestra

Warsztaty Fotografii Ślubnej

One Man Orchestra to indywidualne warsztaty fotografii ślubnej. Jeśli chcesz być dobrym fotografem ślubnym, musisz być jak człowiek orkiestra, który gra rękami na gitarze, ustami na harmonijce, nogami na perkusji i Bóg jeden wie na czym jeszcze...

Musisz być super reporterem. Musisz być super fotografem reklamowym i portretowym. Marketingowcem, biznesmenem, specem od mediów społecznościowych, blogerem, handlowcem... I jeszcze gdzieś w tym wszystkim musisz znaleźć sposób, żeby zawrzeć w swojej pracy Twój własny głos, Twój własny styl.

Czujesz, że stoisz w miejscu?
Videokursy i książki nic nie dają?
Telefon nie dzwoni?
Ciągle myślisz co robi konkurencja?

Jesteś w dobrym miejscu! Zajmuję się fotografią ślubną od 10 lat. W tym czasie sfotografowałem ponad 250 ślubów dla par mieszkających w 10 krajach.
Jestem pewien, że mogę Ci pomóc...

fotograf ślubny warszawa

Kurs Fotografii Ślubnej

Tylko Ty i Twoje potrzeby!

Zapraszam Cię na indywidualne warsztaty fotograficzne, dzięki którym zrobisz pierwszy krok do szybkiego rozwoju w każdej z dziedzin decydującej o sukcesie w komercyjnej fotografii.

Prześledzimy dokładnie Twoje dotychczasowe portfolio, stronę i inne materiały.
Razem zastanowimy się, co i jak możesz poprawić, żeby wystrzelić do przodu!

Przesadziłbym, gdybym stwierdził, że w jeden dzień przekażę Ci wiedzę, której zebranie zajęło mi 10 lat. Ale możesz mieć pewność, że w ciągu kilku godzin otrzymasz porcję skondensowanej wiedzy, podpartej życiowymi przykładami, rysunkami, historiami.

kurs fotografii ślubnej

O czym będą te warsztaty fotograficzne?

Warsztat fotograficzny. Obróbka. Sprzedaż. Marketing. Klient. Wszystko od, czego zależy twój sukces lub porażka w fotografii ślubnej.

Dowiesz się, jak prowadzić rentowny biznes fotograficzny. Unikniesz błędów, które ja popełniłem. Pokonasz problemy, z jakimi ja też się borykałem.

Wszystko co usłyszysz i zobaczysz, będzie podparte moim własnym doświadczeniem.

Możesz samodzielnie zdecydować, na co położymy największy nacisk!

O czym nie będą te warsztaty fotograficzne?

Na warsztatach nie będzie gdybania.

Nie będzie o tym co mogłoby się sprawdzić.

Nie zamierzam także mówić ci, jak to musisz osiągnąć stan uniesienia, aby móc spojrzeć do wnętrza swej duszy i nakłonić swe ucho, aby raczyło usłyszeć ten cichutki głos w twoim sercu, który mówi ci "Aniu musisz odnaleźć siebie"... 😅

Po co Ci to?!

Proste. Gdybym 10 lat temu trafił na taki kurs fotografii ślubnej, dojście do momentu, w którym jestem teraz kosztowałoby mnie znacznie mniej czasu, pieniędzy i energii.

Zobaczysz

JAK ZROBIĆ LEPSZE ZDJĘCIA
JAK OGARNĄĆ SOCIAL MEDIA
JAK PRZYGOTOWAĆ SKUTECZNĄ OFERTĘ
JAK OBROBIĆ ŚLUB W JEDEN DZIEŃ

Przezwyciężysz

MYŚLI W STYLU „NIE JESTEM DOŚĆ DOBRY”
BŁĘDY, PRZEZ KTÓRE STOISZ W MIEJSCU
STRACH PRZED PODNIESIENIEM STAWEK
PROBLEMY W KONTAKTACH Z KLIENTAMI

Otrzymasz

MNÓSTWO WIEDZY, ZBIERANEJ PRZEZE MNIE PRZEZ LATA
OBIEKTYWNĄ OCENĘ PORTFOLIO I STRONY
TECHNIKI, KTÓRE OD RAZU WPROWADZISZ W ŻYCIE
CENNE WSKAZÓWKI MARKETINGOWE I BIZNESOWE

I WIELE WIĘCEJ...

Dla kogo te warsztaty?

Warsztaty fotografii ślubnej One Man Orchestra są dla osób, które rozpoczynają działalność w fotografii ślubnej oraz dla tych, którzy już działają w branży, ale chcą wskoczyć poziom wyżej np. podnieść ceny lub zacząć robić śluby, którymi do tej pory tylko się inspirowali. Uwaga! To nie są warsztaty wyłącznie dla amatorów. Będziemy omawiać naprawdę zaawansowane tematy, które mogą zaskoczyć nawet doświadczonych fotografów.

Ważne jest to, że te warsztaty fotograficzne będą dla Ciebie super nawet jeśli nie zajmujesz się ślubami tylko np. robisz sesje rodzinne albo fotografujesz chrzty, czy modelki. Większość programu jest uniwersalna dla każdej branży fotograficznej, bo atakuje najważniejsze umiejętności fotograficzne, biznesowe i marketingowe!

Więc jeśli naprawdę chcesz...

 • zostać zawodowym fotografem ślubnym
 • popracować nad biznesem i marketingiem, bo zdjęcia masz super
 • ruszyć z miejsca, bo nie wiesz co dalej
 • poprawić swój warsztat fotograficzny
 • fotografować „lepsze” śluby
 • mieć więcej zleceń, zarabiać więcej
 • wypracować swój styl
 • nauczyć się Adobe Lightroom
 • ogarnąć media społecznościowe

... te warsztaty fotografii ślubnej są dla Ciebie. Sprawdź program i zapisz się!

POZNAJ PROGRAM

Program Warsztatów

Warsztaty mają indywidualny charakter, więc ostatecznie to Ty decydujesz na czym powinniśmy się skupić. Przed spotkaniem razem opracujemy program, który będzie najlepszy dla Ciebie w momencie, w którym akurat jesteś. Idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i zainteresowań. Poniżej znajdziesz moją propozycję programu. Zawarłem w nim to co według mnie najistotniejsze - wybierz z tych tematów te, które ciekawią Cię najbardziej.

Przed Reportażem
Część I

Przegląd twojego portfolio i www

Jeśli tylko zechcesz poświęcimy tyle czasu ile będzie trzeba na przeanalizowanie Twojego aktualnego portfolio, strony internetowej, oferty, czy innych materiałów, z którymi masz problem. Razem pomyślimy nad nowymi rozwiązaniami.

Styl i marka

Jak określić swój własny styl. Jak się go trzymać. Co robić, by nieprzerwanie iść swoją drogą, nie oglądając się przesadnie na innych. Od czego zacząć budowanie marki i jak konsekwentnie ją rozwijać.

Marketing

Jak trafić do klientów, do których chcesz trafić. Strona internetowa i portfolio. Reklama i media społecznościowe.

Biznes is Biznes

Jak skutecznie poprowadzić ślubny biznes. Budowanie przejrzystej oferty. Wycena i sprzedaż. Klient od A do Podatki, ZUS, rachunki.

Przygotowania do pracy

Jak przygotować się do pracy w dniu reportażu i dzień wcześniej.

Inspiracja

Jak i czym się inspirować, żeby się rozwijać, a nie frustrować.

Rozwój

Jak trzymać dyscyplinę, żeby zrobić to, co musisz zrobić, żeby dotrzeć tam, gdzie chcesz dojść. Kilka słów o mojej postawie wobec siebie, fotografowania i biznesu. Jak pozostać zmotywowanym i skutecznym w swoich działaniach.

Reportaż
Część II

Sprzęt

Co musisz mieć ze sobą, a co możesz odpuścić. W co zainwestować już teraz, a co odłożyć na później. Czego sam używam i dlaczego.

Gwiazdor vs Ninja

Dlaczego warto podczas pracy być dyskretnym i jak to osiągnąć, żeby jednocześnie nie wyjść na gbura, czy „artystę”.

Od początku do końca

Cały dzień ślubu od przygotowań do przyjęcia moim okiem – krok po kroku. Jak ogarnąć stres. Budowanie historii – to co piękne i to co ważne. Jak zaspokoić swoje ego i oczekiwania klienta jednocześnie. Jak się zachować, gdy wjeżdża pieczona świnia?! ;)

Warsztat fotografa

F/1.2 czy F/16 ? 1/10 sek czy 1/1000 sek ? Kompozycja obrazu. Fotografowanie detali. Wybór odpowiedniej ogniskowej.

Światło naturalne i błyskowe

Jak radzić sobie ze światłem zastanym podczas każdego etapu reportażu. Jak podczas reportażu poradzić sobie w każdej sytuacji z jedną lampą błyskową na aparacie.

Sesja plenerowa

Budowanie atmosfery pomiędzy twoimi modelami, a także pomiędzy tobą i parą. Wydobywanie emocji. Jak przezwyciężyć czerstwy klimat. Wybór miejsca na sesję ślubną. O której jest ta złota godzina? Wyjazdy i logistyka.

Po Reportażu
Część III

Trudne, ale dobre nawyki

Mówi się, że złe nawyki łatwo nabyć, ale trudno z nimi żyć, a dobre nawyki trudno nabyć, ale łatwo z nimi żyć. Dowiesz się, jak pracować nad zleceniem tak, żeby oddać je klientom znacznie szybciej niż myślą.

WorkFLOW

Co dzieje się z moimi zdjęciami od ich zrobienia do publikacji na blogu lub oddania klientowi. Jak bezpiecznie przechowywać materiał. Opowiem ci jakich programów używam i dlaczego. Selekcja materiału – jak wybrać i ułożyć zdjęcia, żeby opowieść była spójna i interesująca.

Obróbka

Mój proces obróbki w programie Adobe Lightroom - od importu do eksportu. Na co zwracam szczególną uwagę, a czego zaledwie dotykam. Sprawna edycja RAWów. Poznasz kilka mało znanych sztuczek i narzędzi, dzięki którym cały proces obróbki nabiera rozpędu.

Efekt końcowy

Jak i gdzie zamawiać albumy i odbitki. Jak przygotować coś oryginalnego. Prezentacja efektów twojej pracy.

 

O Mnie

marcin syska - fotograf ślubny

Cześć, nazywam się Marcin Syska i jestem fotografem ślubnym. Mówię to z dumą, bo praca zawodowego fotografa sprawia mi mnóstwo satysfakcji. Lubię rozwój i wyzwania, a fotografia ślubna dostarcza mi jednego i drugiego. Lubię też poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Ponadto sprawnie prowadzony biznes pozwala mi także na wygodne życie. Daje mi także czas na to, co ważne.

Marcin Syska zapraszający na warsztaty fotografii ślubnej

W tym roku zaczynam mój 11 sezon ślubny i już nie mogę się go doczekać. Ale przyznaję, początki były trudne. Kiedy zaczynałem, jedyną formą edukacji była książka o fotografii ślubnej G. Płaczka dostępna w Empiku. Nie było warsztatów i grup na Facebooku, a dobry sprzęt był daleko poza moim zasięgiem. Pomimo tego, wytrwałość i konsekwentna praca doprowadziły mnie tutaj, czyli do miejsca, w którym jestem gotowy, żeby podzielić się z tobą tym, czego się nauczyłem.

Mój styl fotografowania ślubów to prawdziwe, niewymuszone historie. Liczą się dla mnie prawdziwe emocje. Czasami po prostu są i wystarczy je zamknąć w małym obrazku, a czasami robię wszystko, żeby je wydobyć. Przejrzyj moje portfolio. Jeśli moja wizja fotografii ślubnej przemawia do ciebie, to uzupełniaj formularz zgłoszeniowy i widzimy się w wkrótce!

Do zobaczenia

Marcin

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Informacje

kurs fotografii ślubnej

Termin

Termin warsztatów ustalamy wspólnie.

Cena

1500 PLN
wystawiam rachunek

Miejsce

Kielce, Plac Cafe

Zapisz

Zapisz

Zapisz

FAQ

pytania i odpowiedzi

Czy będę lepszy po tych warsztatach?
Tak, jeśli jesteś ambitny i pracowity. Jeśli naprawdę chcesz poprawić swój warsztat i biznes fotograficzny, to korzystając z mojego doświadczenia i wiedzy w krótkim podniesiesz swoją jakość i zarobki.

Ile kosztują warsztaty?
Warsztaty kosztują 1500 złotych.

Czy warto wydawać na to pieniądze?
Inwestycja w siebie zwraca się znacznie szybciej niż inwestycja w drogie aparaty i szkła.

Co jest w cenie?
Cały dzień zajęć, moja wiedza do Twojej dyspozycji. Napoje i lunch.

Czego się dowiem na warsztatach?
Czego chcesz! Program ustalamy wspólnie. Warsztaty mają przekrojowy charakter i dowiesz się co zrobić, żeby poprawić swój warsztat fotograficzny i rozwinąć dochodowy biznes. Przejrzyj dokładnie przykładowy program.

Czy będzie czas na przegląd mojego portfolio?
Tak! Dokładnie je przeanalizujemy. Stronę www, ofertę także, jeśli chcesz.

Czy warsztaty będą dla mnie jeśli fotografuję zawodowo, ale nie śluby?
Tak! Warsztaty kręcą się wokół ślubów, ale przyjdź na jeśli interesujesz się dowolną częścią fotografii komercyjnej. Program w 90% jest uniwersalny dla każdej branży foto!

Czy mogę dać komuś prezent w formie zaproszenia na twoje warsztaty?
Tak, jeśli chcesz zrobić komuś prezent zapraszając go na moje warsztaty, to proszę daj mi znać. Przygotuję dla Ciebie profesjonalne i ładne zaproszenie, które możesz wręczyć obdarowywanej osobie.

Czy otrzymam dyplom?
Jeżeli potrzebujesz, przygotuję dla ciebie zaświadczenie udziału w warsztatach. Możesz potrzebować czegoś takiego np. do uzyskania dofinansowania. Razem ustalimy szczegóły.

Jak się z Tobą skontaktować?
Preferuję kontakt mailowy, napisz na [email protected]. Ale jeśli masz ochotę pogadać, to dzwoń!

Czy będą zajęcia praktyczne?
W wersji jednodniowej nie będzie. Ale jeśli chcesz, zrobimy warsztaty dwudniowe. Drugi dzień przeznaczymy na praktykę. Daj mi znać, opowiem Ci o szczegółach.

Opinie

Przeczytaj opinie dotychczasowych uczestników

Formularz Zgłoszeniowy

Uzupełnij formularz zgłoszeniowy, żeby się zapisać. Otrzymasz ode mnie dane do przelewu. Po opłaceniu udział w warsztatach skontaktuję się z Tobą, żebyśmy mogli ustalić termin i dokładny program warsztatów.

Jeśli przed wypełnieniem zgłoszenia masz jakieś pytania przejrzyj faq, albo skontaktuj się ze mną.
foto ( malpka ) marcinsyska.pl
+48 603-968-276

[contact-form-7 id="10499" title="Warsztaty Zgloszenie"]

Serwis korzysta z plików cookies oraz przetwarza dane osobowe zgodnie z polityką prywatności.