© Marcin Syska Photography
logo

Wesele Pałac Pstrokonie – Luiza & Maciek

wesele pałac pstrokonie

Dzisiaj na blogu reportaż ślubny Luizy i Maćka. Ślub odbył się w małym koście pw. Św. Urszuli – było bardzo kameralnie, msza zaczęła się dość późno, więc wyszliśmy z kościoła prosto na piękny zachód słońca.

Wesele Pałac Pstrokonie

Plenerowe wesele odbyło się na terenie zabytkowego pałacu Pstrokonie w miejscowości to tej samej nazwie, niedaleko Łodzi. Naprawdę fantastyczne i bardzo klimatyczne miejsce. Już nie mogę się doczekać, żeby tam wrócić. Na czas przyjęcia rozstawiony został specjalny namiot, który dodatkowo był pięknie urządzony i podświetlony. Przemiła para, super nastój i księżycowo-gwiaździsty motyw przewodni. To był świetny dzień, którym już od dłuższego czasu chciałem się z Wami podzielić. Zapraszam do oglądania zdjęć, będzie super jeśli zostawicie komentarz na końcu wpisu.

Ceremonia: Kościół pw. Św. Urszuli w Strońsku
Wesele: Pałac Pstrokonie
Organizacja ślubu: Karolina Michalak (Pałac Pstrokonie)
Zespół muzyczny: 5nadranem

wesele pałac pstrokonie ślub pałac pstrokonie fotograf pałac pstrokonie ślub pałac pstrokonie fotograf pałac pstrokonie fotograf pałac pstrokonie ślub pałac pstrokonie fotograf pałac pstrokonie ślub pałac pstrokonie fotograf pałac pstrokonie ślub pałac pstrokonie ślub pałac pstrokonie fotograf pałac pstrokonie fotograf pałac pstrokonie fotograf pałac pstrokonie ślub pałac pstrokonie fotograf pałac pstrokonie fotograf pałac pstrokonie ślub pałac pstrokonie fotograf pałac pstrokonie ślub pałac pstrokonie

Edit:
W 2019 roku Pstrokoniach robiłem też reportaż analogowy. Zerknij koniecznie!

8 thoughts on “Wesele Pałac Pstrokonie – Luiza & Maciek”

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *