© Marcin Syska Photography
logo

Wesele Hotel Binkowski – Klaudia & Eugeniusz

Kiedy pierwszy raz spotkałem się z Klaudią i Eugeniuszem okazało się, że jednak nie jest to nasze pierwsze spotkanie. Tak się złożyło, że byliśmy wtedy świeżo upieczonymi sąsiadami i znaliśmy się z... windy :D Kiedy szukali fotografa na ślub nie wiedzieli, że ten którego znaleźli mieszka na tym samym piętrze, dwoje drzwi dalej! Nie wiem, czy powiedzenie "świat jest mały" dostatecznie dobrze opisuje tą sytuację :)
Klaudia i Eugeniusz pobrali się w niedzielę, był to chyba jeden z najbardziej upalnych dni sierpnia. Piękna, wzruszająca ceremonia w kieleckiej katedrze i wesele w hotelu Binkowski w Kielcach utrzymane w żeglarskim klimacie. Żagle to pasja Eugeniusza, którą z czasem zaraził swoją żonę.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Ceremonia: Bazylika katedralna w Kielcach
Wesele: Hotel Binkowski Kielce
Make-up: Paulina Chojnacka Make-up Artist
Suknia ślubna: Diana (Salon Promariage)
Suknia wieczorowa: Sherri Hill
Garnitur: Vistula
DJ/Wodzirej: Marcin Brodziński
Muzyka na żywo: Dariusz Kruk
Video: Studio Błysk
Oświetlenie: Strefa Światła
Kwiaty: Dekoracje Vanilla
Dekoracje: INVIzaproszenia
Tort: Cukiernia Dorotka

"wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele "wesele

5 thoughts on “Wesele Hotel Binkowski – Klaudia & Eugeniusz”

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *