© Marcin Syska Photography
logo

Sesja Ślubna Tatry, Hala Gąsienicowa – Magda & Piotrek

Kocham góry, zawsze tak było. Dlatego bardzo się cieszę, że trafiłem na parę, która jest nimi zafascynowana równie mocno jak ja. Magda i Piotrek marzyli, żeby ich sesja ślubna odbyła się w Tatrach. To była moja pierwsza wycieczka w najwyższe polskie góry po to, by zrobić tam sesję ślubną.

Sesja ślubna na Hali Gąsienicowej

Na miejsce górskiej sesji Magda i Piotrek wybrali Halę Gąsienicową. Zanim mogliśmy zacząć zdjęcia, musieliśmy wdrapać się na górę. Półtorej godziny drogi żółtym szlakiem... oczywiście zamykałem pochód... :) Na górze jeszcze obiad w Murowańcu, przebranie się w ślubne stroje i do dzieła. Jak wiadomo z pogodą w Tatrach bywa różnie. Nam udało się trafić na piękne popołudniowe słońce. Plener zaczęliśmy od zdjęcia z Halą Gąsienicową w całej okazałości w tle. Potem spacer po szlaku i zdjęcia pięknym dzikim lesie. Tego popołudnia robiłem zdjęcia jednocześnie cyfrowym i analogowym aparatem. Brawa dla Magdy, która dała sobie świetnie radę pomimo przeziębienia. Chociaż po powrocie do Kuźnic wszyscy byliśmy naprawdę zmęczeni, wracałem do domu z uśmiechem od ucha do ucha już myśląc o tym, kiedy będę miał okazję zrobić następną sesję w górach.

Podoba Ci się ta sesja?

Jeśli górski klimat Ci się podoba, zrób tą swoją sesję! Napisz do mnie, opowiem Ci jak możemy to zorganizować.

Zobacz również

sesja na Kasprowym Wierchu

Jeżeli lubisz górskie sesje, to na pewno spodoba Ci się także moja sesja poślubna na Kasprowym Wierchu z Kingą i Marcinem.

Zobacz sesję
kasprowy wierch plener ślubny

5 thoughts on “Sesja Ślubna Tatry, Hala Gąsienicowa – Magda & Piotrek”

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.