© Marcin Syska Photography
logo

Sesja dla Promariage z zawodniczkami Korona Handball

Cześć! Dzisiaj na blogu zobaczycie efekty sesji, którą dziewczyny z salonu Promariage zorganizowały wspólnie z kieleckim klubem piłki ręcznej Korona Handball. Przed wami zdjęcia sześciu zawodniczek, kolejno: Honorata Syncerz, Honorata Czekala, Magda Kędzior, Kornelia Czubaj, Paulina Piwowarczyk, Aleksandra Orowicz. Dziewczyny zamieniły piłki na piękne suknie z nowej kolekcji Promariage.

Sesję podzieliliśmy na dwa dni, zdjęcia robiliśmy na przełomie września i października 2018 roku. Mieliśmy super miejsce, piękną pogodę, a tegoroczna jesień nas po prostu rozpieściła! 🙂 Pracował z nami też Tomek Wieczorek, który przy tej okazji robił dla Promariage film promocyjny.

Projekt sesji pojawił się niedługo po tym, jak poznaliśmy się z Magdą, właścicielką salonu Promariage. Spotkaliśmy się, żeby porozmawiać o współpracy i oprócz sesji, którą dziś oglądacie przygotowaliśmy dla naszych klientów jeszcze kilka fajnych akcji. Ale o nich dowiecie się albo odwiedzając salon, albo rozmawiając ze mną 🙂

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za czadowe dwa dni, za super atmosferę i pełne zaangażowanie! Listę osób, które przyczyniły się do powstania tych zdjęć znajdziecie poniżej.

Organizacja sesji: Korona Handball (dzięki Aga!)/ Promariage (dzięki Aga!)
Suknie ślubne: Promariage – Salon Mody Ślubnej
Zdjęcia: Marcin Syska Photography
Film: thewieczorek
Wizaż: Izabela Bórzyńska
Fryzury: Katarzyna Kozłowska
Bukiet: Kwiaciarnia Pokusa
I oczywiście dzięki dla Ewy za idealnie ułożone suknie! 😉

4 thoughts on “Sesja dla Promariage z zawodniczkami Korona Handball”

  1. Przepiękne zdjęcia i stylizacje ślubne, które doskonale wpasowały się w leśny, nieco tajemniczy klimat. Moim faworytem jest zdecydowanie ostatnia suknia, która jest subtelna, ale podkreśla równocześnie sylwetkę panny młodej. Serdecznie pozdrawiam!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *