fbpx
logo

Sesja Narzeczeńska Warszawa – Ewa & Kamil – Stara Praga

sesja narzeczeńska warszawa

Sesja narzeczeńska Ewy i Kamila była dla mnie dość wyjątkowa. Kiedy pierwszy raz przeczytałem maila od Kamila, w którym opowiadał mi o swoim pomyśle na sesję narzeczeńską pomyślałem sobie, że to w ogóle nie mój klimat… 🙂 Kamil podesłał mi kilka linków do miejsc, gdzie moglibyśmy zrobić zdjęcia. Gdy zacząłem je przeglądać wyobrażając sobie jak taka sesja narzeczeńska mogłaby wyglądać, zacząłem powoli się przekonywać. Pomysł na sesję zakładał, żeby odtworzyć klimat starej warszawskiej Pragi (tam właśnie mieszkają Ewa i Kamil). Mieliśmy odtworzyć stylizację podobną do tych, które można spotkać w polskim serialu „Czas honoru”. Jadąc na sesję do Warszawy wiedziałem, że Ewa i Kamil mieli wypożyczyć stroje, ale nie spodziewałem się tego co zobaczyłem… Wow, naprawdę się przyłożyli. Mieli na sobie świetne teatralne stroje i wyglądali super! Zarówno Ewa, jak i Kamil w przeszłości udzielali się teatralnie, więc na sesji poradzili sobie fantastycznie. Razem spędziliśmy przyjemne popołudnie spacerując po ich ulubionych miejscach na Pradze. Na koniec mieli przygotowaną jeszcze jedną stylizację, już bardziej współczesną, ale równie elegancką. Sesja narzeczeńska Ewy i Kamila była dla mnie pierwszą w takim klimacie. Chociaż zwykle znajdziecie mnie w bardziej naturalnych sceneriach, świetnie się na niej czułem i wiem, że jeszcze na pewno wrócę na warszawską Pragę.

P.S.
Ewa i Kamil nie po raz pierwszy pojawiają się na moim blogu. Zobaczcie ich sesję ślubną na Pustyni Błędowskiej.

sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska warszawa

4 thoughts on “Sesja Narzeczeńska Warszawa – Ewa & Kamil – Stara Praga”

  1. Panie Marcinie, super ta sesja! Stylizacja retro bardzo ciekawa, ale ta druga też super. I te zdjęcia na końcu ze starymi szyldami… rewelacja! Pozdrawiam serdcznie. Ola B.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.