logo

Marcin Syska – Cykl Backstage #1

xxx

fotograf ślubny backstage
To zdjęcie zostało zrobione o godzinie 6:50, 6 czerwca 2017 roku przez moją żonę Agatkę, która tego dnia wyjątkowo mi towarzyszyła. Już od kilku godzin prowadziłem sesję z Olgą i Kubą, którą zaczęliśmy przez czwartą nad ranem. Pamiętam siebie stojącego na tym kamieniu, fotografującego Olgę w pięknej sukni i wianku na głowie. Pamiętam też, jaki byłem nakręcony i szczęśliwy, że wszystko tak dobrze się udało tego dnia. Tak powstało to zdjęcie…

fotograf ślubny backstage
Tego dnia spotkaliśmy się na plaży w Gdyni, gdy było jeszcze prawie zupełnie ciemno. Ruszyliśmy spacerem wzdłuż orłowskiej plaży czekając na pierwsze promienie wschodzącego słońca.

fotograf ślubny backstage
Dzień wcześniej z lekkim zdenerwowaniem obserwowałem deszczowe chmury, które wisiały nad horyzontem. Na szczęście nowy dzień przyniósł piękny wschód słońca i pogodny poranek.

fotograf ślubny backstage
Całej naszej czwórce udzielił się dobry nastrój. Spędziliśmy razem ponad cztery godzin robiąc zdjęcia, rozmawiając i śmiejąc się przy okazji.

fotograf ślubny backstage
Uwielbiam sesje nad morzem! Staram się zrobić chociaż jedną każdego roku. Mieszkam w Kielcach, na południu Polski i wyjazd nad morze jest dla mnie przyjemną odmianą. Zdjęcia nad morzem mają świetny klimat. Ponadto w wielu miejscach w Polsce wzdłuż wybrzeża rozciągają się lasy, więc mogę połączyć zdjęcia nad wodą z moimi ulubionymi leśnymi sceneriami.

fotograf ślubny backstage
Wpisem, który właściwe czytacie rozpoczynam cykl takich właśnie małych historii, w których będziecie mogli zobaczyć, jak wygląda moja praca „od kuchni”. Będę je publikował tutaj, w kategorii „Backstage”, a same zdjęcia pojawią się też na Instagramie (z hashtagiem #marcinsyskabackstage) i Facebooku.
Jeśli macie ochotę poznać mnie trochę lepiej i podpatrzeć w jaki sposób pracuję, zaglądajcie tutaj czasami.

Trzymajcie się ciepło!
Marcin

P.S.
Całą sesję Olgi i Kuby znajdziecie tutaj: https://www.marcinsyska.pl/sesja-slubna-nad-morzem/

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.