fbpx
logo

Wolne Terminy 2020

Cześć! Piszę ten wpis, żeby dać Wam znać, że mam jeszcze wolne terminy na sezon 2020. W obecnej sytuacji nie jestem wyjątkiem, prawie każdy fotograf znalazł się w sytuacji, w której dysponuje fajnymi wolnymi terminami w samym środku sezonu ślubnego. Jak pewnie już wiecie, od 06 czerwca 2020 powraca możliwość organizowania ślubów i wesel. Rząd powoli cofa restrykcje związane z pandemią koronawirusa Covid-19, a jedną z nich był zakaz organizowania przyjęć weselnych i innych większych zgromadzeń.

fotograf ślubny Kielce wolne terminy 2020

Wolne Terminy 2020 - Fotograf Ślubny Kielce

Ok, kilka słów wyjaśnienia dla tych z Was, którzy nie do końca orientują się w jakiej sytuacji obecnie znajduje się branża ślubna. Jak to się stało, że można już organizować wesela, a mimo to wszyscy w branży ślubnej m.in fotografowie, filmowy, weddingplannerzy, dekoratorzy, lokale biją na alarm, że mają wolne terminy, które chętnie oddadzą? Sytuacja wynika oczywiście z tego, że pary młode w obliczu braku pewności, czy będą mogły zorganizować swoje przyjęcie przełożyły je na przyszły sezon lub odwołały całkowicie. I trudno im się dziwić - to smutna sytuacja. Wyobraźcie sobie, że jesteście kilka tygodni od wyczekanego i wymarzonego wesela, a spada na Was konieczność przełożenia ślubu i przyjęcia.

Z racji tego, że duża część par w związku z pandemią koronawirusa zdecydowała się przełożyć swoje wesele na przyszły rok wielu dostawców z branży ślubnej ma wolne terminy w bardzo popularnym okresie . Nie ma więc problemu, żeby zorganizować przyjęcie na ostatnią chwilę.

wolne terminy 2020 wesele last minute

Wesele Last Minute

Podsumowując, jeśli musieliście odwołać poprzedni termin swojego przyjęcia z powodu pandemii, teraz jest idealny czas, żeby zorganizować wesele last minute. Wszyscy usługodawcy w branży ślubnej, włącznie z salami na wesele mają dostępny wolne terminy. Zaproszenie do współpracy wszystkich niezbędnych osób nie będzie dla Was żadnym problemem!

Dlatego jeśli chcecie zrobić swoje wesele jeszcze w tym roku, przejrzyjcie szybko moje portfolio, poczytajcie trochę o mnie i skontaktujcie się ze mną. Przedstawię Wam moją ofertę, a jeśli będzie zarezerwować u mnie jeden z terminów, sprawnie dokończymy formalności. Umowę możemy podpisać on-line.

Udanego dnia!
Marcin

Zapytaj o wolny termin!

Mam jeszcze kilka wolnych terminów w sezonie 2020, więc jeśli szykujesz wesele last minute, napisz do mnie!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.