© Marcin Syska Photography
logo

Współpraca

Agencje Ślubne

Profesjonalna konsultantka ślubna, może okazać się prawdziwym wybawieniem, jeżeli masz problemy ze zorganizowaniem własnego ślubu i przyjęcia weselnego. Weddingplannerka pomoże Ci w kwestiach logistycznych, znajdzie dla Ciebie sprawdzonych podwykonawców, albo nawet na wczesnym etapie przygotowań doradzi Ci w kwestii motywu przewodniego, czy pomysłu na dekoracje. Ja sam bardzo cenię sobie współpracę z weddingplannerami podczas moich zleceń. Wierzę, że ta inwestycja zwróci się w postaci zaoszczędzonego czasu, pięknego przyjęcia, a przede wszystkim spokojnej głowy.

Suknie Ślubne

Współpracuję ze świetnym kieleckim salonem sukien ślubnych Promariage. U jego steru stoi Magda - super sympatyczna i energiczna kobieta, która dla swoich panien młodych importuje najbardziej stylowe suknie ślubne. Realizuje też własne projekty pod marką Meliee. Razem z Promariage opracowaliśmy program partnerski. Nasze klientki mogą liczyć na specjalne prezenty.

DJe

Porzekadło mówi, że goście po weselu zapamiętuję dwie rzeczy: po pierwsze, czy jedzenie było smaczne, a po drugie, czy muzyka była dobra :) Może nie jest ono w stu procentach trafione, ale na pewno jest w nim sporo racji. Wybór odpowiedniego DJa jest jednym z najważniejszych czynników, które zdecydują o powodzeniu Waszej imprezy. Polecam Wam trzech świetnych DJ'ów: Michała z Helion Music Group, Tomka Dudka i Arka Wilka. Każdy z nich pracuje w trochę innym stylu, ale wszyscy trzej są świetnymi, kontaktowymi facetami. Potrafią idealnie wczuć się klimat imprezy i sprawnie ją poprowadzić. Zawsze, gdy spotykam ich w pracy, spędzam miło cały wieczór!

Makijaże i Fryzury

Profesjonalne wizażystki, które zrobię dla Was piękny makijaż na ślub lub na sesję ślubną. Zarówno z Magdą, jak i z Izą miałem okazję współpracować podczas sesji ślubnych.

Dekoracja Światłem

Dekoracje świetlne pięknie wzbogacą wystrój miejsca, w którym zorganizujecie swoje przyjęcie. Możne je zastosować w praktycznie każdym lokalu. Nastrojowe kolory budują klimat, a profesjonalne oświetlenie sceniczne zmienia zwykłą imprezę w prawdziwy szał! :) Dodatkowa dekoracja świetlna owocuje też lepszymi zdjęciami z przyjęcia. Dzięki niej każde zdjęcie z przyjęcia ma piękne tło.

Filmy ślubne

Filmy ślubne świetnie uzupełniają kolekcję zdjęć. Opowiadają też historię Waszego ślubu w zupełnie inny sposób. Czasy trzygodzinnych filmów i Pana Stefana z kamerą na ramieniu dawno przeminęły. Dwie fimy, które Wam polecam zrobią dla Was film, który będziecie oglądać jak Grę o Tron!

Miejsca Na Wesele

Lista kilku fajnych miejsc na wesele. W świętokrzyskim i poza nim.

Fotograf na Chrzest

Zapamiętajcie ten link... :) W tym momencie pewnie jeszcze nie będzie Wam potrzebny, ale kiedy Wasza rodzina się powiększy zajrzyjcie na stronę studia Baptismo. Profesjonalni fotografowie na chrzest zrobią super reportaż z kolejnego ważnego momentu w Waszym życiu.