logo

Referencje

Magda & Piotrek

Marcin jest profesjonalistą oraz fajnym człowiekiem, serdecznym i opanowanym. Pracuje w sposób bardzo dyskretny. Podczas ceremonii i na przyjęciu był praktycznie niezauważalny (duży plus za stosowny strój), a efekt pracy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania: otrzymaliśmy przepiękny, autentyczny reportaż z naszego wielkiego dnia. Jesteśmy tez wdzięczni Marcinowi za jego entuzjastyczne nastawienie do zrealizowania naszego planu wykonania sesji plenerowej w Tatrach, w miejscu naszej wspólnej pasji. Mimo pewnych niedogodności zdecydowanie było warto, mamy cudowną pamiątkę na całe życie.

Zobacz sesję
marcin syska opinie

Monika & Szymon

Dzień, w którym ślubowaliśmy sobie miłość był najpiękniejszym dniem w naszym życiu. Dziś zawsze możemy wrócić do tych chwil - zarówno w myślach, jak i patrząc na zdjęcia, które zrobił Marcin. Uchwycił to, co Tego dnia było dla nas najważniejsze. Był niewidoczny, a potrafił utrwalić nawet najdrobniejszy szczegół tych chwil - wzruszenie, gdy tego dnia po raz pierwszy się spotkaliśmy, spojrzenia pełne oddania, gdy składaliśmy sobie przysięgę i czułe gesty, które pojawiały się w trakcie przyjęcia.

Po podróży ślubnej, wypoczęci i opaleni spotkaliśmy się z Marcinem na sesji ślubnej. Znów poczuliśmy się jak Państwo Młodzi, a fotografie z zachodu słońca już od dawna znajdują się w ramkach, zarówno u nas, jak i u naszych Rodziców.

Te wszystkie spotkania zaowocowały najtrwalszą pamiątką – zdjęciami. Zdjęciami, które są dla nas dowodem na to, że jest Ktoś, kto z pasją, talentem i radością potrafi tworzyć i sprawić, że każdego dnia możesz wrócić do chwil, dla których warto żyć.

Dlatego też, wszystkim Wam polecamy Marcina. Jesteśmy pewni, że Jego fotografie sprawią, że i Wy będziecie cieszyć się tymi chwilami za każdym razem, gdy do nich wrócicie.

Zobacz sesję
najlepszy fotograf ślubny warszawa

Marta & Robert

Tuż przed Wigilią spotkaliśmy się z Marcinem, żeby odebrać nasze zdjęcia. Na spotkanie jechaliśmy nadzwyczaj spokojni. Właściwie to wiedzieliśmy, że Marcin zatrzyma w fotografiach wszystko na czym nam zależało, więc nie było powodu do obaw.

Tak to właśnie jest z twórczością Marcina :) - niesamowite i wrażliwe oko, które wśród tłumu i „zamieszania weselnego” potrafi zatrzymać wszystko to na czym zależy kochającym się ludziom. Współpraca z Marcinem jest szalenie profesjonalna: aktywnie obserwuje, chwyta aparatem ważne chwile a pozostaje przy tym niewidoczny. Marcin słucha pomysłów, ale również subtelnie podsuwa różne rozwiązania – wszystko oczywiście w atmosferze wysokiej kultury osobistej. Marcin to zdolny i wrażliwy człowiek z niesłychanie estetycznym okiem i to widać zarówno w jego fotografiach jak i końcowym efekcie pracy (okładka albumu, płyta z prezentacją zdjęć, projekt galerii internetowej, projekt fotoksiążki). Dobrze, że na świecie są tacy ludzie, którzy widzą uczucia i potrafią dzięki swoim zdolnościom stworzyć z nich piękną historię - reportaż ślubny, w którym postaci niby się nie poruszają, nie mówią… a niesłychanie wzruszają.

Drogi Marcinie! BARDZO DZIĘKUJEMY! Życzymy Ci nieustająco mocnego i wrażliwego oka! Tym z Państwa, którzy poszukujecie Fotografa w związku z „tym najważniejszym dniem w życiu”, życzymy abyście wybrali Marcina – będziecie mieć do czynienia z prawdziwym i ludzkim artystą.
Marta i Robert

marcin syska referencje

Karolina & Radek

Miło wspominamy współpracę z Marcinem zarówno podczas ceremonii zaślubin i wesela, jak i podczas sesji poślubnej. Poznaliśmy się dosłownie 3 dni przed ślubem, ale już wtedy wiedzieliśmy, że podjęliśmy właściwą decyzję. Marcin to profesjonalista, świetnie przygotowany, opanowany i dyskretny. Skupiony na swojej pracy. Służy radą i pomocą w podbramkowych sytuacjach, które zdarzają się podczas wesela. Pasją i prawdziwym zmysłem artysty Marcin wykazał się podczas rustykalnej sesji poślubnej. Dzięki Marcinowi sesja okazała się też super zabawą, podczas której znów poczuliśmy się jak w dniu ślubu.

Dziś zdjęcia, które otrzymaliśmy od Marcina są niesamowitą pamiątką i źródłem wielu wzruszeń. Polecamy Marcina z całego serca każdej parze!

fotograf ślubny warszawa

Marta & Michał

Z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że Marcin to fotograf ślubny idealny.
Kiedy w trakcie przygotowań do ślubu trafiliśmy na stronę internetową Marcina zgodnie stwierdziliśmy, że właśnie takich fotografii pragniemy - subtelnych, romantycznych, delikatnych. I potem ani przez chwilę naszej współpracy nie żałowaliśmy tej decyzji, a zdjęcia, które otrzymaliśmy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Marcin ma głowę pełną pomysłów i dobrych rad, co dla zestresowanej pary młodej jest nieocenione. Nienagannie ubrany i praktycznie niewidoczny w trakcie przyjęcia weselnego, uchwycił na zdjęciach prawdziwe emocje - przejęcie, wzruszenie, radość - a nie sztuczne uśmiechy i pozy. W trakcie sesji ślubnej potrafił stworzyć atmosferę intymności, sprawić, że poczuliśmy się wyjątkowo.

Marcin to bardzo sympatyczny człowiek i profesjonalny fotograf. Potrafi rozładować napięcie i dodać otuchy w chwilach największego stresu. Jeśli chcecie mieć najpiękniejszą pamiątkę z Waszego dnia ślubu - z całego serca polecamy Marcina.

Zobacz sesję
fotograf ślubny warszawa

Ewa & Kamil

Narzeczeni!
Jeśli trafiliście na stronę Marcina - powinniście skończyć swoje poszukiwania fotografa :) Marcin to najlepszy wybór jakiego możecie dokonać i zdjęcia marzeń z tego jedynego dla Was momentu w życiu! Patrzymy na swoje sesje i widzimy nasze emocje i serca, coś więcej niż tylko twarze i tło, jest w nich po prostu dusza!

Zdecydowaliśmy się na sesje narzeczeńską, którą absolutnie polecamy! Był to moment, w którym mieliśmy okazję się bliżej poznać, oswoić z aparatem i przekonać się, że człowiek, który za nim stoi kocha to co robi, odpręża nas, relaksuje i sprawia, że świetnie się razem bawimy! W dniu ślubu i wesela byliśmy pewni, że jesteśmy w dobrych rękach, a najważniejsze dla nas momenty z pewnością będą zapisane na kartach aparatu. Marcin ma głowę pełną pomysłów, jest ogromnym wsparciem podczas sesji, pochyla się nad każdym detalem. Ciężko opisać naszą wdzięczność. Możemy być jedynie żywym dowodem na to, że warto zaufać Marcinowi i cieszyć się z cudownych efektów Jego pracy!

Dziękujemy Marcin!
Ewa i Kamil

Zobacz sesję
najlepszy fotograf ślubny

Julia & Paweł

Do Marcina trafiliśmy trochę przypadkiem, bo przeszukując internet w poszukiwaniu miejsca na nasze wesele. W gąszczu relacji jedna bardzo nam się spodobała - ujęcia były naturalne a kadry pięknie dobrane. Po nitce do kłębka trafiliśmy na stronę internetową Marcina - po przeczytaniu jego poradnika dotyczącego wyboru fotografa odkryliśmy, że trafiliśmy na naszego ślubnego fotografa. Wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z profesjonalistą, który podchodzi do swojego zawodu z pasją. W trakcie pierwszego spotkania Marcin zadawał nam wiele szczegółowych pytań oraz doradzał organizację całej uroczystości pod kątem jak najlepszych ujęć. Byliśmy pewni, że będziemy zadowoleni z efektu. Zdjęcia z uroczystości są przepiękne i oddają w 100% atmosferę tamtego dnia. Całość zamknięta w przepięknej oprawie w postaci oferowanych przez Marcina dodatków (album i zestaw zdjęć w skrzynce są naprawdę śliczne). Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się również na zdjęcia plenerowe w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, które są doskonałą pamiątką i z pewnością będziemy często do nich wracać.

Zobacz sesję